Rychlá fakta

Založeno

2004

Zaměstnanci

25+

Lokace

Slavičín, Morava

Služby

Přesné odlévání hliníku

Přesné odlévání hliníku

Technologie přesného odlévání hliníku do keramických forem metodou vytavitelného voskového modelu

Provozovna slévárny nabízí výrobu přesných hliníkových odlitků. Odlitky jsou vyráběny technologií vytavitelného voskového modelu. Technologie umožňuje odlévání i velmi složitých součástek, u kterých by bylo konvenční zpracování velmi složité a neekonomické. Hliníkové odlitky vyžadují pouze minimální konečné úpravy, proto jednou z výhod našich odlitků je jejich přesnost a stejnorodá kvalita. Technologie přesného odlévání do vytavitelného voskového modelu je ekonomická. Je vhodná jak pro kusovou, tak i sériovou výrobu. Další výhodou je krátká dobe technické přípravy pro výrobu. Jsme shcopni vaši zakázku realizovat v řádu týdnů.

Vše, co potřebujete…

Jsme připraveni vyhovět pro hliníkové odlitky do cca 20 kg.

Naše hliníkové výrobky mají obvykle drsnost povrchu 1,6 – 3,2. Struktura odlitku je jemnozrnná a homogení , s minimální porezitou. Hliníkové odlitky vykazují dobré mechanické vlastnosti až do 400 Mpa.

Přesto, že následné obrábění a úpravy jsou díky technologii přesného odlévání hliníku minimalizovány, nabízíme tyto služby našim zákazníkům v naší sestřiné společnosti Eurozet – Kovovýroba. Dále nabízíme mnoho druhů povrchových úprav.

Výroba probíhá za přísných podmínek kontroly kvality dle ČSN ISO 9001:2009 od německé společnosti TÜV-SÜD.

Cerifikat kvality ISO 9001 image